Mobil Web

Mobil cihazların sayısında ve türlerinde yaşanan patlamayla artık hiçbir şirketin mobil bir cihaz doğru dürüst çalışmayan web sitesiyle internet pazarında hedefleri konusunda pek verim alamacağı aşikârdır. Müşterileriniz artık sıklıkla mobil cihazlardan internete giriş yapmakta ve eğer bir şirketin düzgün tasarlanmış mobil bir web sitesi yoksa mutlak suretle müşteri kaybetmesi kaçınılmazdır.

Standart web siteleri akıllı telefon ya da tabletlerin çoğunda düzgün bir formatta ya çalışmamakta ya da yükleme sorunu yaşamaktadır. Daha önceki tasarımcınızın kullandığı JavaScript ve Flash gibi web geliştirme araçları artık mobil platformlarda doğru dürüst çalışmamaktadır.  Kırık linkli bir web sitesiyle müşterilerinizin canını sıkmaktansa, hemen Click Web Tasarımla bağlantıya geçin, sizin için uygun çözümler üretelim.

Mevcut web sitenizi mobil bir web sitesine dönüştürmek onu küçültmekten ve sıkıştırmaktan daha çok işe yarayabilir. İşletim sistemlerinde, tarayıcılarda, ve cihazların modellerindeki çeşitliliklere uygun mobil web tasarımı yapmak olağanüstü çaba gerektirir. Çok geniş bir yelpazeye sahip olan mobil cihazlar için ve onların kapasitesine uygun tasarımı gerçekleştirmek ve hataları ayıklamak normal bir tasarımcının başını en başından döndürür ve iş yapamaz hale getirir.  Siz de klasik bir web tasarımcısına zaman harcayıp kayıba uğramaktansa Click Web Tasarım’ın uzman ekibiyle görüşün size çözümler sunalım.

Mobil ortamdaki varlığınızın uygunluğu ve esnekliği, ürün ve hizmetlerin çevrimiçi perakende sitelerinde, sosyal medya sitelerinde, bankaların ve diğer kuruluşların kullandığı cihazlarda görünürlüğünü artırsın.  KOBİ’ler mobil bir web sitesinin ulaşılamaz olduğunu düşünebilirler fakat bu artık o kadar zor değil.  Click Web Tasarım’ın size sunduğu seçeneklerle müşterilerinizin size mobil ortamda rahatlıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.