jQUERY MOBİL

Web tasarım dünyasında imaj herşeydir. Web sitenizin nasıl göründüğü çok şey ifade eder. Bu, sınırlı ekranı ve hafızası olan mobil cihazlarda özellikle daha önemlidir. Mobil bir cihazda iyi kullanılabilen bir web sitesi diğerlerine her zaman fark atar. Mobil cihazların kullanım oranı masa üstü ve laptop bilgisayarların kullanım oranından daha fazla olduğundan da önem arz etmektedir.  O zaman web sitenizin mobil bir cihazda daha iyi bir görünüme sahip olması için iyi bir kullanıcı ara yüzüne gerek vardır.

jQuery dokunmatik ekranlı telefon ve tabletler gibi mobil cihazlar için optimize edilmiş web sitesi geliştirme ve tasarlamada kullanılan bir sistem aracı olan JavaScript kütüphanesidir.  jQuery sistemiyle çalışma yapan bir tasarımcı mobil cihazlar için birşeyler tasarlarken, güvenlik ve kullanıcı deneyimini artırıcı fonksiyonlara daha çok dikkat eder.

jQuery Mobil, girişin yapıldığı cihazın özelliklerine bakılmaksızın bir web sitesini kolaylıkla işleme sokabilir. Çünkü günümüzde çeşitli marka, boyut ve türde bir çok cihaz bulunmaktadır. Bu cihazlarının değişik özellikleri ve yeterlilikleri vardır.  jQuery sistemiyle çalışan bir websiteniz var ise hangi cihazdan giriş yapıldığı konusunda kaygılanmak yerine hizmet ya da ürünlerinizi geliştirecek durumlara odaklanırsınız, bu da hizmet kalitenizin iyileşmesine katkı sağlar.

Web sitenizin tüm jQuery Mobil gereksinimlerini karşılayabileceğiniz yer Click Web Tasarım’dır. Click Web Tasarım Ekibi, sizin için en iyi mobil kullanıcı arayüzünü geliştirip tasarlayabilecek kapasite, deneyim ve olanağa sahiptir.