HTML5 & CSS3

Tablet ve mobil cihaz kullanıcılarının sayıları arttıkça, şirketlerin bu kullanıcılara ulaşabilmesi gerekli hale gelmektedir.  Eğer kurumsal bir web sitesi bu cihazlarda doğru şekilde çalışamazsa, girişimde bulunan herhangi bir şirket pazardaki hedeflerinin bir bölümünü yitirebilir. HTML5 & CSS3, ekran büyüklüğü, işletim sistemi ve giriş metoduna bakılmaksızın birçok cihaza, güçlü ve dinamik içeriği eş zamanlı çalışarak ulaştırmaktadır. Bu teknolojileri takip eden ve buna göre hazırlanmış tasarımlar her zaman gelecek için hazır durumda olur ve bir sonraki teknolojiye çabuk entegre olur.

HTML5 & CSS3, web programlamada yaklaşık bir on yıl geç kalınmış olması gereken yazılım özelliklerini sunmaktadır.  HTML5, bazı telefonlarda ve cihazlarda çalışan fakat bazılarında da çalışmayan oynatıcıları elimine eden video oynatıcıları desteklemektedir. CSS3, web site formatlamadaki sorunlara cevap verebilmektedir. Click Web Tasarım’ın profesyonel ellerinde hiçbir web sitesinin şu ya da bu ekrana uyumsuzluğu söz konusu olamaz. Ödediğinizin karşılığını kalite olarak web sitenize yansıtıyoruz.

Hakikat şu ki HTML5 & CSS3 üzerinde web geliştirme için herhangi bir iş satmaya gerek yok. Her iki teknoloji de gelecek nesillerde dünyaya mobil webi sağlayacak teknolojilerdir ve her ikisi de dünyanın her yerinde daha önce oluşturulmuş çağdaşlarına göre hali hazırda daha üstündür. Click Web Tasarım’ın deneyimli kadrosu her iki teknolojiye hakimdir. Bugün Click Web Tasarım’la iletişime geçin ve yaptırmak istediğiniz web sitesini deneyimli ellere bırakın.

HTML5 & CSS3’ü iyi bir şekilde web sitenize uygulama işinde hangi elden işçiliğin çıktığı çok önemlidir; bu nokta da Click Web Tasarım sizlere yaratıcı çözümler sunmaktadır.