KATOLOG TASARIM

KATOLOG TASARIM

Click Web Tasarım, işletmenizin tanıtımı için sizlere  çok iyi şekilde tasarlanmış modern ve göz alıcı katalog tasarımları sunmaktadır. Katalog tasarımındaki uzmanlığımızla metin yazarlığı ve marka konumlandırma yeteneklerimizi kullanarak göz alıcı ve şık katalog tasarımları yapmaktayız. Amacımız bir tanıtım aracına yatırdığınız paradan yüksek kaliteli verim almanızı sağlamaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak, işletmelerinin vizyonuna ve iş planına uygun şekilde hedef kitleyi de dikkate alarak şahane tasarımlar oluşturarak size hizmet veriyoruz.  Katalog tasarımda birçok sebepten dolayı iyiyiz:

Katalog ve ilişkili diğer tanıtım araçları herzaman odağımızda olmuş ve bu konudaki uzmanlığımızı ve deneyimimizi çağdaş şekilde sürdürmekteyiz.

Büyük resmi her zaman dikkate alıyoruz: Sizin bütçenizi, markanızı ve iş hacminiz ie hedef kitlenizi her zaman dikkate alıyoruz.

Son moda teknolojileri takip edip medya araçlarını etkin şekilde kullanıyoruz. Bu yüzden içinde bulunduğumuz zamana göre bir kataloğun nasıl etkili yapılacağı konusunda süreğen bir uzmanlığa sahip olup bu uzmanlığımızı işletmenizin tanıtımı için kullanıyoruz. Pazarlama

Pazarlama tekniklerini oluşturduğumuz kataloğa oldukça iyi şekilde işliyor ve işinizi şansa bırakmıyoruz.

Sizlere daha önce sahip olmadığınız kadar etkili bir katolog hazırlama konusunda coşkuluyuz.  Katologun içinde olmasa dahi müşterilerinizi web sitenize yönlendirip ürün seçtiren, satışa destekçi, ürünleri ve markanızı en iyi şekilde gösteren ve vermek istediğiniz mesajı müşterilerinize en iyi şekilde aktaran katalogları tasarlıyoruz.

Sektore, iş hacmine ya da işletmenizin büyüklüğüne  bakılmaksızın uzmanlığımızı konuşturup sizlere en etkileyici katolog tasarımlarını sunuyoruz. Click Web Tasarım, müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı tasarıma aktarıp yapmak istediğinize yardımcı oluyor.

Sizin işletmeniz ya da kurumunuz için hazırlayacağımız katoloğu 7 aşama da gerçekleştiriyoruz:

Aşama 1-  Ürün İnceleme

Ürün içeriği katologun yapısını oluşturmada en etkili öğelerden birisidir. Ekibimiz ürünlerinizi inceleyip hedefini büyütmek istediklerinizi katoloğa uygun bir şekilde bu aşamada aktarmaktadır.

Kaç adet ürünün özelliğini kataloğa aktarmak istediğiniz kataloğun büyüklüğünü ve sayfa sayısını belirleyecektir. Bir kataloğun nasıl olmasını kararlaştırırken ürün sayılarınızı ve bir sayfada kaç ürün tanıtılacağı sayfa sayısını belirleyen etmenlerdendir.  Örneğin 200 ürünü sayfa başı 6 ürün olarak ayarlarsak 33 sayfalık bir katalog hazırlamamız gerekir.  Bu tam olarak 32 ile 36 sayfa arasında değişiklik gösterebilecek bir katalog tasarımı olur.

Bu bilgiler bir kataloğa ayıracağınız bütçenizi belirleme de size yardımcı olur.

Aşama 2- Taslak Plan

Ürünler ve sayfalarda bulunması gereken ürün sayıları belirlendikten sonra bu öğelerin bir sayfaya oturumu için taslak belirlenir ve bu taslak planı sunmak istediğniz ürünlere göre değişiklik gösterebilir.  Kataloğun yapısını  planlayarak her bir sayfanın taslak planını doğru şekilde eksiksiz olarak yapılır.

Aşama 3-  İmgeler

Sayfalara yerleşim yapmadan önce nasıl imgeler kullanılacağı da belirlenir. Oturum planı, imgelerin nasıl ve ne büyüklükte olmasını belirlemede yardımcı olur. Ürünlerinizi en iyi tanımlayan fotoğrafları sizden alıyoruz ve bu konuda beraber çalışıyoruz fakat isterseniz ürünlerinizi tanımlayan imgeler tarafımızca da ayarlanabilir.

Aşama 4-  Çözünürlük

Click Web Tasarım uzmanlığını kullanarak kataloğunuzda ürünlerin kaliteli görüntüye sahip olması için en iyi çözünürlüğü ayarlar.

Aşama 5-  Tasarım

Taslak, baskı için çözünürlik ve imgeler belirlendikten sonra, tasarım aşamasına geçilir. Deneyimli ekibimiz, ürünlerinizle müşterinize vermek istediğiniz mesajı en iyi yansıtan şekilde kataloğunuzu tasarlar.

 Aşama 6- Basım İşleri İçin Hazırlık

Tasarım aşaması da bittikten sonra basım veya size dijital ortamda ulaştırmadan önce ortaya konan ürün yeniden incelenir ve ayrıca size de bu taslağın bir kopyası gönderilip görüşünüz alınır. Daha sonrasında yapım işleri finalize edilir.

Aşama 7- Basım İşleri

Click Web Tasarım, basım işleri yapmamaktadır fakat size sunacağımız pdf ve benzeri sunum araçlarındaki kataloglar çözünürlük değeri bakımından yüksek kalitede olacaktır ve dilerseniz siz kendiniz kataloğunuzun baskısını yaptırabilirsiniz. Click Web Tasarım’dan basım hizmetin isterseniz size bu konuda teklifimizi ayrıca sunarız ve mümkün olan en kısa sürede kataloğunuzu size ulaştırırız.