Tıkla Kazan

Çoğu insan buraya gelmeden önce Google’da birşeyler için araştırrma yapmıştır. Arama yaparken sayfanın üstünde ve yanında varolanlara gözünüz çarptı mı? Onlar tıklandıkça para kazandıran linkler. Şirketler web siteleri arama sonuçlarında çıksın diye buna para ödemektedirler, çünkü tıklandıkça para kazandıran linkle web sitelerine daha fazla trafik yönlendirebilecektir.

Tıklama başına ödeme şekli internette en yaygın kullanılan reklam türlerinden birisidir.  Bu sayede, şirketler reklamlar için web sitelerine gelen müşterilerin sayısı kadar para ödemektedirler. Bu, reklam yapma aşamasında yaşanak çok büyük kayıpların önüne geçmektedir.  Örneğin reklamcıi popüler bir web sitesinin üstünde çıkabilecek şekilde bir reklam banneri satın alabilir. Bu reklamcı, hiçbir tıklama olmasa dahi bu bannere para ödemek zorundadır.

Tıklama başına ödeme şekliyle yapılan bir reklam web sitesinize yoğun trafiğin akmasını sağlayabilir.  Sizin reklamınız sadece ilişkili kelimelerin ya da fikirlerin olduğu web sitelerinde çıkacaktır. Sizin reklamınıza  tıklayan insanlar da arama motorlarında sizin yazdığınız kelimeleri arıyor olacaktır.  Web sitenizin ziyaretçileri herhangi bir ürün ya da hizmet satın almasa dahi müşterilerinizi e-mail listenize ekleyebilir ve onlara e-mail ile de pazarlama yapabilirsiniz.

Tıklama başına reklamcılıkta potansiyel bulunmaktadır. Eğer ne yaptığınızı bilmiyorsanız yanlış anahtar kelimelere tonlarca para yatırır sonuç olarak da kayba uğrarsınız. Bu işi profesyonel deneyimiyle sizin için gerçekleştirecek birilerine ihtiyaç duyarsınız.  Click Web Tasarım size her konuda yardımcı olacaktır.