SEO

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Eğer arama motoru optimizasyonu yapmayı bilmiyorsanız ya da SEO’nun ne olduğu konusunda bir fikriniz yoksa, insanların şirketleri arama motorlarında nasıl aradıkları hakkında bir düşünün.   Çağımız da çok az müşteri kağıt broşür ya da kart vizit saklamakta da ya da birkaç kez kullandıktan sonra bunları çöpe atmaktadır.

Çok üzücü bir durum ki, hala pazarda arama motoru optimizasyonundan bihaber şirket sahipleri bulunmaktadır.  Aşağıda her şirket sahibinin bilmesi gerektiği ve Click Web Tasarım’ın sizlere bu konuda nasıl yardımcı olabileceği bilgisi verilmiştir.

 

Temel SEO Bilgisi –Arama Motoru Optimizasyonu

Günümüzde insanlar hizmet ve ürünleri artık arama motorlarından aramaktalar, ve müşteriler tarafından tanınma yarışı web arama motorlarında daha fazla ön plana çıkmaktadır. Tüketici birkaç anahtar kelime veya terimi girdiğinde karşısına sayısız web sitesi çıkar. Bir iş yeri sahibi olarak şirketinizin web sitesinin arama motorunun ilk sayfasında çıkmasını istersiniz; hele ki müşterileriniz sizin ürünlerinizi ifade eden terimleri arama motoruna yazıyorsa.  Hakikat şu ki arama motorlarında arama yapan tüketicilerden çok azı ikinci sayfayı tıklamaktadır. Rakamla ifade etmek gerekirse %90’ı aradığını ilk sayfada bulabilmektedir.

Click Web Tasarım Size Nasıl Yardımcı Olacak

Arama motoru optimizasyonu devam eden yani devamlılığı olan bir süreçtir. Ayrıca da çok karmaşık bir iştir. Bu durum , arama motorlarının çevrimiçi bilginin değerini koruması için doğru reyting sonuçlarına ulaşmak adına devamlı olarak yeniliğe gitmesinden kaynaklanır.  Çok şükür ki Click Web Tasarım’ın profesyonelleri bu değişiklikleri devamlı olarak takip etmektedir.  Profesyonellerimiz, müşterilerimiz adına hatasız SEO süreçlerini geliştirebilmekte ve takip edebilmektedir.

Optimizasyon sürecinde Click Web Tasarım size her adımda yardımcı olacak.  Click Web Tasarım sizin için yüksek kaliteli blog ve blog içerikleri ve de başka içerikleri de üretebilir. İlgi çekici bir sosyal medya profili oluşturmanızda size yardımcı olabilir ziyaretçilerinizin şirketinizle etkileşime geçmesini sağlayabiliriz. Bunun yanı sıra web sitesiniz için bir bağlantı profili oluşturabilir arama motorlarının bilgilerinizi kolaylıkla endekslemesini sağlayabiliriz.  Sizin adınıza vereceğimiz bu çaba sitenizin hem iyi reyting almasını hem de sitenizin değerinin artmasını sağlayabilir. Click Web tasarımla bugün iletişime geçin ve size sunacağımız uygun seçeneklerden faydalanın.