Bağlantı Oluşturma

Web sitenizin trafiğini artımanın en iyi yolu en kolay bağlantı oluşturmayla olur. Bağlantı oluşturma ya da bağlantı atma, diğer web sitelerine backlink atarak yapılan bir SEO pazarlama tekniğidir.  Web sitenizin ne kadar çok backlinki olursa o oranda Google ve Yahoo gibi arama motorlarında daha fazla reytinge sahip olur. Bağlantı atma ya da bağlantı oluşturmanın bu avantajlarına rağmen, çoğu web sitye kullanıcısının diğer web sitelerinde back link oluşturma gibi deneyimleri olmadığı gibi bunun ne işe yaradığını da anlamamaktadırlar.

Linklerinizi güvenilir ve trafiği yoğun web sitelerine yönlendiriniz. Backlinklerin kalitesini belirleyen en önemli faktör bunların kaynağıdır. Backlinkin yerleştirildiği web sitesi eşsiz ve kaliteli içeriğe sahip olduğunda arama motorları daha fazla reyting verecektir.

Giden linklerden çok sizin sitenize yönledirilen gelen linkler daha iyi sonuç verir. Gelen linkler sizin sitenize başka sitelerden trafiğin akışını sağlarken giden linkler ise sitenizin ziyaretçilerini başka sitelere yönlendirir.  Web sitenizin reytingini yükseltmek için gelen linklerin varlığı arama motorlarından elde edeceğiniz verim ve reytingi olumlu yönde artıracaktır. Bu noktada Click Web Tasarım size yardımcı oluyor ve uzman kadrosuyla sizlere en uygun çözümleri sunuyor.

Alanımızda yakaladığımız profesyonellikle, sizin için yorucu olabilecek bu işi sizin adınıza biz yapıyor ve sitenizin reytingini artıyoruz. Eğer, sıfırdan kurulmuş bir siteniz var ise ve reytingi düşük ise bize hemen ulaşın. Biz sizin adınıza diğer web sitelerinde bağlantı oluşturup web sitenizin ziyaretçi sayısını artırabilir ve sonuç olarak da web sitenizin reytingini artırabiliriz.