e-Ticaret

Alışveriş ve iş yapma şeklimiz dahil olmak üzere insan yaşamı internet tarafından şekillendirilmiştir. Artık çevrimiçi alışveriş yapabilmekte ve kapımıza kadar teslimat yaptırabilmekteyiz. Bu fonksiyonları içeren web tasarımları geliştirmek, e-ticaret web sitesi tasarımı geliştirme kategorisine girmektedir.

Ticaretin sağlıklı ve güvenli bir şekilde gerçekleşebilmesi için, çevirimiçi ticaret yapan bir kurumun sahiplerinin üzerinde rahatlıkla işlem gerçekleştirebileceği bir platforma sahip olmaları şarttır.  E-ticaret sitesinde, müşterinin kendisine ait, satın aldıklarının takip edildiği ve kayıt edildiği görsel bir kartı bulunmaktadır. Alışverişin sonunda, müşteri ödeme yapmak istediğinde bu kartın üzerinde çeşitli ödeme koşullarının gösterilmektedir.  Satın alınan emtiaların teslimatı için müşteri ayrıca fiziksel bir adres de belirtebilir. Çok sayıda müşterinin kayıdını tutmak ve takip etmek eş zamanlı olarak birazzor bir iştir. Bu yüzden e-ticaret web tasarımı, ticaretini çevrimiçi bir platforma taşımak isteyen kurumlar için şarttır.

Magento ve açık-kart (open card) gibi tipik e-ticaret çözümleri ödemelerin ve havalelerin takibi gibi bir çok işlemi e-ticaret sisteminde gerçekleştirebilmektedir. E-ticaretin bu fonksiyonu, kurumların daha iyi hizmet vermek gibi çekirdek hedeflerine odaklanmasını ve ödeme gibi işlemlerin yönetimini de e-ticaret çözümlerine bırakmaktadır.

Bu tip çözümlerin uygulanması web uygulaması geliştirme ve e-ticaret deneyimi gerektirir.  Bu noktada Click Web Tasarım sizlere deneyimli kadrosuyla çeşitli e-commerce seçenekleri sunmaktadır. Web geliştirme teknolojileri konusundaki deneyim ve bilgimizle sizlere hatasız çalışacak web tasarım çözümleri sunmaktayız.