Ne ve Nasıl?

Son zamanlarda, reklamcılığı en etkili şekilde kullanıp geniş kitlelere ulaşabilmek profesyonel bir biçimde tasarlanmış ve optimize edilmiş bir web sitesiyle artık çok kolay.Basitçe dijital ortamda, web, çeşitli online pazarlama teknikleri üzerinde yapılan analiz ve çıkarımlardan elde edilen bilgiler aracılığıyla kendisini kanıtlamıştır. Bu yüzden, Click Web Tasarım, software endustrisinde kullanılan güncel ve en modern teknikleri kullanarak sizlere en iyi tasarımları ve web hizmetini sunmak için insiyatif almıştır. Şirketinizin sağlamış olduğu ürün ve hizmetlerle bağlantılı olarak bilgileri toplayıp, Click Web, sizin ürün ve hizmetlerinize en uygun web tasarımını oluşturmakta ve böylece ürün ve hizmet bilgilerinizi en iyi ve en kolay şekilde web siteniz aracılığıyla kitlelere ulaştırmaktadır.

Tasarım ve Uygulamalar

Web sitenizin kurulumu yapılıp yayına geçirilmesinden sonra sizlerin de web sitenizi etkin ve kolay bir şekilde kullanabilmeniz için, Click Web çeşitli uygulama ve tasarım seçenekleri sunmaktadır. Web market, web galeri ya da web katalogu aracılığıyla portföyünüzü yönetmek, tasarım özellikleri açısından sizin için önem arz eden konuları ihtiva etmekte olabilir ve çoğu web tasarım özellikleri web kurulum bilgisi gerektirebilir. Fakat, size sunduğumuz uygulama seçenekleriyle bu işi kolaylaştırıp, web sitenizi tam bir pazarlama aracına dönüştürüp en etkin şekilde kullanma olanağı sunmaktayız.

Müşteri Destek

Anlaşmaya varıldığı gün, Click Web Tasarım, web siteniz tasarlanıp yayına geçirildikten sonraki ilk iki ay müşteri de web sitesinin kullanımına vakıf olsun diye bedava kullanım ve araçları anlama hizmeti ile birlikte belirlenen ve o anda varolan koşullara göre, software endüstrisinde oluşan değişiklikler hariciyette kalacak şekilde bir yıl hizmet garantisi vermektedir.

Yaratıcı Sanat Çalışmaları

Click Web, sadece web tasarımıyla sınırlı kalmayarak, sitenizin tasarım ve renklerine uygun olarak, sizlere logo, katalog, banner ve daha birçok tasarım hizmeti sunmaktadır. Bu yüzden, hizmet satın alırken, web sitesi, logo, katalog, kartvizit tasarımı gibi (sadece tasarım, basım hizmetlerini ayrı olarak başka mercilerden satın alabilirsiniz) birçok hizmeti de birlikte satın alabilirsiniz.Photoshop ve daha birçok tasarım aracını kullanarak, müşterilerinizi etkilemede size yardımcı olacak web, katalog, logo ve daha bircok öğenin tasarımını yaratıcı bir şekilde oluşturmaktayız.

Dil Hizmetleri

Click Web, Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri sunmaktadır, fakat sizlerden gelecek talep üzerine diğer başka dillerde de web sitenizi en iyi şekilde hazırlayıp hedef kitlenize ulaştırmak bizim görevimizdir. Bunun yanısıra, yine müşterilerimizden gelecek talep üzerine çeşitli endüstriyel branşlardan çeviri imkan ve deneyime sahip bulunmaktayız.

Web Sitenizin Arama Motorlarına Optimizasyonu

Bir web sitesini tasarlayıp kurmanın, web sitesinin başarısını belirleyemeyeceği geçeğini dikkate alarak, Click Web, web sitenize yerleştirilen her kelime, cümle ve resmi işleyip bilgilerinize göre optimize etmekte ve arama motorları tarafından web sitenizin en kolay şekilde farkedilip iyi reyting almasını sağlıyoruz. Bir web sitesinin iyi reyting alıp, kısa bir zamanda arama motorlarının ilk sayfalarında çıkması yavaş bir süreç olsa da, kullandığımız arama motoru optimizasyonu teknikleri sayesinde web sitenizin kısa sürede ilk sayfalara taşınmasının garantiliyoruz.