Hakkımızda

Click Web Tasarım, arada bir aracı ya da broker olmadan müşterilerine direk web tasarım ve kurulum işlerinin yanısıra iş yerinizin tanıtımı için gerekecek logo, katolog, kartvizit ve benzeri tüm öğreleri tasarlayıp sizlere ulaştırma hizmeti vermekte olup ticari segmentinizdeki hedef ve bekletinlerinize uygun olarak tasarım hizmetleri vermektedir.

Son zamanlarda, pazardaki talepler müşterilerimizin beklentileri basmakalıp bir web sitesi yerine müşterimizin kendi işini pazarlama hedeflerine, müşteri kitlesi ve dağılım ağına göre tasarımların gerekli olduğunu göstermektedir. Bu bizim size sunacağımız tasarım hizmetleriyle artık çok kolay ve size sunduğumuz hizmetlerle sizleri pazarlama hedeflerinize bir adım daha yaklaştırıyoruz.  Bu amaçla Click Web Tasarım, yazılım endüstrisinde kullanılan güncel ve en modern teknikleri kullanarak sizlere en iyi tasarımları ve web hizmetini sunmaktadır.

En önemli faktör sizin işininize ve hedeflerinize uygun olan içeriği seçmektir.  Bir web sitesi güzel görünüyor diye onca parayı yatırmak, web siteniz istediğiniz kitleye pazarlama hedeflerinize uygun olarak hizmet etmiyorsa hep bir zaman kaybı ve en önemlisi mali kayıplara yol açabilir.  Web sitesinin dolu gözükmesi için oraya ilgisiz bir şekilde yerleştirilmesi de yaşanacak hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir.  İşte bu noktada Click Web Tasarım , sizin işinize özel olarak tasarlanan web sitesini yazarken sizin beklentilerinizi, ticari segmentinizi ve diğer bütün faktörleri dikkate alarak tasarım yapmaktadır.

İçerik Yönetiminin yanısıra Click  Web Tasarım, uzman kadrosuyla, web sitesinizin arama motolarında çabucak zirveye çıkabilmesi için “arama motoru optimizasyonu” (SEO) yaparak içerikle web hedeflerini bağdaştırmakta ve sonuç olarak istenilen kitleye ulaşmayı reklamsal açıdan başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.  Bunun sosyal medya ile  bütünleşmiş bir servis olduğunu dikkate alarak tümel yaklaşımla sizin koşullarınıza uygun çözümler üretmekteyiz.  Web sitenizi, kurulum ve ilişkili hizmetler tamamlandıktan sonra herhangi ek bir personel kullanmadan bir PR aracına dönüştürüyoruz.